Helmáč 2013 za námi

Helmáč 2013 je úspěšně za námi a již v této chvíli začínáme usilovně připravovat nadcházející ročník 2014.

Z pohledu koordinátora celé akce Helmáč, bych chtěl touto formou poděkovat všem bojujícím i nebojujícím účastníkům, protože nebýt jich, tak není pro koho tuto úžasnou a ojedinělou akci pořádat.

Doufáme, že se vám všem letošní ročník líbil. Se vším novým, starým, osvědčeným a i s tím co se třeba moc nepovedlo. Budeme rádi za jakékoliv podněty, připomínky, kritiku a samozřejmě nepohrdneme i chválou. Akci pořádáme hlavně pro vás, naši milí účastníci. Jsme rádi, že se celá akce obešla bez vážných zranění. Jsme také rádi, že váš zájem o účast na akci byl opět úctyhodný a že jste přijeli už dříve, než v termínu oficiálního začátku akce a pomohli s přípravou a také s konzumací toho všeho, co nabízela kuchyně a hospůdka.

Rozhodně i na místě v průběhu akce jsme pomocí svých organických naslouchátek zaznamenávali podněty z vaší strany a již teď si lámeme hlavu s tím, jak vám všem co nejvíce vyhovět. Naše snaha pro příští rok bude tedy taková, aby bránili a dobývali pevnost pokud možno obě bojující strany a dále i to, aby byla akce se svým programem naplněnější a delší. Jsme rádi, že vás baví turnajová klání všeho druhu, která letos proběhla a že jich nemáte dost a chtěli byste jich mnohem víc. Stejně tak jsme rádi, že i samotná sobotní bitva nezanechala vážné kritické pobitevní dozvuky a že se vám tedy víceméně líbila, tím jak byla nastavena a tím co obsahovala za bitevní střetnutí. Stejně tak jsme rádi, že vás zatím neomrzel večerní doprovodný program v podobě hudebních i jiných vystoupení a to včetně noční kudlovačky mezi pavouky. Dále jsme v neposlední řadě rádi, že jste přivítali takový náš první lehčí pokus vnést do bitevně a festivalově laděného Helmáče trošku toho larpového prvku, i když to nebylo zcela dokonalé – na příště se polepšíme.

Závěrem ještě dodám jedno veliké poděkování hlavně organizačnímu týmu, bez jehož tvrdé práce od začátku až do konce by žádný Helmáč nebyl.

S pozdravem a úctou za celý organizační tým festivalu Helmáč koordinátor Lukáš „dub“ Dubec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.