Monthly Archives: Červenec 2016

2. ČÁST PŘEKVAPENÍ OD KAPELY LUCREZIA BORGIA

Zdravíme vás 🙂 Jak bylo slíbeno, přinášíme druhou část překvapení, které si pro nás všechny připravila kapela Lucrezia Borgia 🙂 Již jste se dozvěděli o novém dvojalbu „Den mečů – Cesta tam…“ a „Moc prstenů – …a zase zpět“ a o tom, že jej bude kapela křtít při svém sobotním koncertě. Ale co je ještě lákavější a zajímavější je to, že… (more…)

1. ČÁST PŘEKVAPENÍ OD KAPELY LUCREZIA BORGIA

Zdravíme vás 🙂 Dnes Vám již můžeme radostně sdělit alespoň první část onoho překvapení, které si pro nás všechny připravila kapela Lucrezia Borgia…nejde přeci vše vytroubit v jeden den.   A tím překvapením je ?……….   To, že Lucrezia Borgia vydává své nové 2 CD s názvy „Den mečů – Cesta tam…“ a „Moc prstenů – …a zase zpět“, na… (more…)

UPOZORNĚNÍ PRO TY, CO PŘIJEDOU AUTEM !!!

Zdravíme vás 🙂 Přinášíme vám informaci o aktuálním stavu průjezdnosti komunikací v okolí Rozkoše. Úsek silnice mezi obcí Rozkoš a obcí Slatina (Újezd) je obousměrně uzavřena z důvodu opravy povrchu vozovky. Tak nebuďte překvapeni, pokud budete přijíždět z tohoto směru. Objížďka je pohodlně sjízdná a není moc dlouhá 🙂 Těšíme se na vás a doufáme, že nebudeme mít s cestou… (more…)

UKONČENÍ REGISTRACE ZA TEMNOU STRANU !!!

Zdravíme 🙂   Slavnostně oznamujeme, že dnešním dnem byla registrace za Temnou stranu UKONČENA !!!   Dále se tedy bojující účastníci mohou registrovat pouze za Pomocné sbory. Nebojujících účastníků se ukončení registrace nijak netýká. Ale nezoufejte 🙂 Pakliže jste chtěli přijet bojovat přímo za Světlou a nebo za Temnou stranu, ale propásli jste otevřenou registraci, přímo na akci bude vybráno z… (more…)

UKONČENÍ REGISTRACE ZA SVĚTLOU STRANU !!!

Zdravíme 🙂   Slavnostně oznamujeme, že dnešním dnem byla registrace za Světlou stranu UKONČENA !!!   Dále je možné se registrovat pouze za Temnou stranu a nebo za Pomocné sbory.   Děkujeme za velký zájem a těšíme se na vás 🙂

REGISTRACE za Světlou stranu opět spuštěna !

Zdravíme 🙂 Registrace za Světlou stranu pro Helmáč 2016 je opět spuštěna. Obě strany (Světlá a Temná) se počtem zaregistrovaných bojovníků takřka dorovnaly. Můžete se tedy znovu plnohodnotně registrovat. Snad se počty bojujících v jednotlivých stranách opět moc nevzdálí. Pokud však nemáte vyhraněnou bojovou stranu a chcete i nám organizátorům pomoci a přispět k tomu, aby byly bojové síly vyrovnány, tak se… (more…)