Registrace/Poplatky

 

REGISTRACE NA HELMÁČ 2023 JE SPUŠTĚNA! REGISTRUJTE SE PŘES PORTÁL registracka.cz :

https://registracka.cz/helmac2023_web.php

 

číslo účtu pro platbu CZK v České republice
2000805086/2010

jiné měny a mezinárodní platby
IBAN: CZ7220100000002000805086
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Majitel účtu: BaaTorské Království z.s.
variabilní symbol uveďte také – do poznámky pro příjemce

VÝPIS VŠECH REGISTROVANÝCH
lezeni

V e-mailu, který po registraci obdržíte budou veškeré informace pro vaši platbu. Nezapomeňte uvést variabilní symbol (číslo které vám dojde v e-mailu). Bez něho nebudeme moci platbu identifikovat a zavést ji do systému.
Platba musí být provedena do 7 dnů od provedení registrace, jinak budete z registrace smazáni.
Registrační poplatek uhrazený po 31.7.2023 musíte organizátorům prokázat dokladem o zaplacení. Vytisknutý výpis z účtu a obdobné snadno opatřitelné kusy papíru nejsou dokladem o zaplacení. Kontrolní ústřižek složenky a nebo bankou potvrzená transakce jsou dokladem o zaplacení.

Registrace přes registrační formuláře zde na webu bude ukončena 1.8.2023. Děkujeme za pochopení.

Nově již preferujeme pouze platby dopředu! Kdokoli se dostaví osobně na akci, musí mít platnou přihlášku v systému a musí mít zaplaceno přes účet (vždy se jistě najde někdo, kdo má účet a bude ochoten to za vás poslat s příslušnými údaji, když ho poprosíte). Kdo přijede bez přihlášení či platby předem, zaplatí na místě základní poplatek ve výši 1250,- Kč !

Jestliže se rozhodnete odregistrovat a máte třeba již zaplaceno (budete si i tedy automaticky samozřejmě nárokovat vrácení registračního poplatku), dejte nám to prosím vědět na registrační e-mail, abychom to mohli vyřešit. DĚKUJEME !!!

veškeré problémy, přeregistrování, odregistrování a další věci týkající se registrace hlašte prosím na email: helmac.registrace(zavináč)email.cz

Účastníci mladší 18 let musí při registraci odevzdat vytištěnou a podepsanou závaznou přihlášku pro účastníky mladší 18 let.

Registrační poplatek placený předem (základní):
BOJUJÍCÍ   ………………………..   1000,- Kč / 40,- € (je možné se zúčastnit turnajů od středy až do soboty; je možné se zúčastnit larpové bitvy v sobotu a využít na plno doprovodný program)
NEBOJUJÍCÍ   ……………………   750,- Kč / 30,- € (je možné se zúčastnit turnajů od středy až do soboty a využít na plno doprovodný program; týká se i doprovodu nezletilého účastníka)
DĚTI (7 – 12 let včetně) ……   250,- Kč / 10,- €
DĚTI do 6 let (včetně) ……..   zdarma

Registrační poplatek placený na místě (základní) (pokud možno platit v korunách):
Nově již preferujeme pouze platby dopředu, pokud i přesto přijedete bez přihlášení či platby předem zaplatíte na místě základní poplatek ve výši 1250,- Kč !

Jiný poplatek (nepočítá se mezi základní) (hradí se na místě v hotovosti a pokud možno v korunách):
Změna registračních údajů na místě   ….   50,- Kč / 2,- € (zjištění nepravdivosti důležitých údajů)
PARKOVNÉ   …………………………………….   100,- Kč / 4,- € (za parkování auta na vyhrazeném místě)
Poplatek za zvířecího mazlíčka   …………   200,- Kč / 8,- € (psi, kočky, fretky…)

Sleva ze základního registračního poplatku:
Člen Moravian LARP o.s. ……………………….. sleva 200,- Kč (tato sleva se vrácí při registraci na místě po ověření platného členství)
Slevové vouchery z ročníků 2012 až 2021 …………………. nelze již v ročníku 2023 uplatnit
Slevový voucher z roku 2022 …………………. lze v ročníku 2023 uplatnit

Vrácení registračního poplatku:
50 %   ………………………….   Pokud se odhlásíte do 16.7.2023 včetně
100 %   ………………………..   Pokud svou platbu převedete na jiného registrovaného účastníka. Nutno dohodnout e-mailem s organizátory a převod uskutečnit do 23.7.2023 včetně
0 %   ……………………………   Pokud se budete chtít odhlásit od 16.7.2023 včetně a nenajdete za sebe náhradníka

25 Responses to Registrace/Poplatky

 1. Marishka says:

  Na fb jsem četla něco o „svozu z Brna“. Bude něco takového nebo ne to na ostatních účastnících. Doprava na místo je velmi bídná. Diky

 2. Hannah says:

  Dobrý den,
  jsme „civilove“ a chtěli bychom se jen přijet podívat na jedno odpoledne za kamarádkou, která tam bude mít prodejní stánek. Musíme i tak platit vstupní poplatek v plné výši nebo stačí např. zaplatit jen parkovné apod.? Děkuji a přeji pěkný den.

 3. Martin says:

  Ahoj, cena za bitvu je jednotná bez ohledu na to kdy přijedu? 1000 za to, že přijedu v pátek večer je fakt hodně. Co nějaká nižší cena pro ty co normálně chodí do práce?

  • Dub says:

   Zdravím, registrační poplatky máme nastaveny tak, že nerozlišujeme, kdo kdy přijede. Věříme ale, že i za tuto cenu stojí za to přijet i v pátek večer, protože pořád máme programově co nabídnout. Zázemí, koncerty a sobotní bitva.

   dub

 4. Kenny says:

  Zdravím registrace na Helmáč 2019 užje otevřená, nebo teprve bude? Jen doufám že už není obsazeno! Díky

  • jehla says:

   Ahoj, registrace bude spuštěna během května 2019. Budeme o tom informovat na našich webovkách a na FB.

 5. Imrahil says:

  Prosím, zatím jsem to tu nikde nenašel, od kolika let je Helmáč přístupný?

 6. Monika says:

  Zdravím,
  Bude ještě možné přihlásit se za světlou strany? Ráda bych jela za Rohan.
  Děkuji

  • Dub says:

   Zdravím 🙂

   Momentálně je registrace za světlou stranu pozastavena z důvodu dorovnání počtu bojovníků u temné straně. Jakmile se počet bojovníků na temné straně alespoň nějak přiblíží počtu bojovníků u světlé strany, tak registraci opět plnohodnotně zpřístupníme.

   Případně bych ti doporučil zaregistrovat se do Pomocných sborů, pokud se chceš registrovat dopředu a preferovat světlou stranu. Bohužel nelze u pomocných sborů zaručit, že 100% bitvy strávíš u světlé strany, ale šance tam je. Pomocné sbory používáme pro dorovnávání počtu ve stranách a pro lidskou převahu při dobývání hradeb.

   Snad taková odpověď stačí 🙂

   • Monika says:

    Jj stačí, děkuji.
    Jde o to, že tam jedu s lidma, kreří jedou za Rohan a nerada bych byla v jiné armádě než oni natož proti nim…

 7. Karel says:

  Ahoj,od registrace jsem nedostal email s variabilním cislem.???

 8. Leši says:

  Ahoj! Kdy tak plánujete spustit registraci na ročník 2017? Neradi bychom si jí nechali utéct…

 9. Zurren says:

  Zdravím,
  technická k nebojovkám, rád bych sebou vzal Ženu, která se kromě milé společnosti v nerušivém kostýmu, přenosu sušenek a sem tam nějaké té fotky + plus přespání pá-ne nehodlá jinak zúčastnit, je nutno ji registrovat jako nebojovou či ne?
  Díky za info.

  • Dub says:

   Zdravím 🙂

   Jakýkoliv nebojový doprovod využívající tábořiště by měl být registrovaný a měl by zaplatit příslušný registrační poplatek. Nechceme to svádět na to, že kromě turnajů a hlavní bitvy jsou na akci i hudební vystoupení (večer v PÁ a v SO) a jiné věci, do kterých se lze nebojově zapojit, ale spíše na to, že dotyčný využívá táborové zázemí (stanování, voda, záchody…), stejně jako ostatní účastníci.

   Snad je tato odpověď dostačující 🙂

 10. Martin Bičovský says:

  Ahoj všem, jsem nerad rajpavej , ale máme 9. června a registrace stále není spuštěna. Kde je chyba.

  • Dub says:

   Zdravím 🙂

   Jen do nás 😀 bohužel máme menší technické potíže, ale vše je v řešení a maká se na tom, až se servery přehřívají…nebojte…registračka bude 🙂

 11. Kokosák says:

  Ahoj,
  osoby, co se na bitvu jedou jen tak podívat se berou také jako nebojující?

  • Dub says:

   Ahoj 🙂
   Vždy je to určeno tím, zda hodlá onen návštěvník využívat možnosti nocování, vody určené pro účastníky akce atd… Pakliže se kdokoliv přijde podívat na bitvu nebo na akci na jeden den a nebude využívat výše zmíněných věcí nebo se nebude nějak zapojovat do průběhu akce, tak je to v podstatě NÁVŠTĚVNÍK, který neplatí registrační poplatek, ale musí akorát hlavně dodržet to, aby nezasahoval do průběhu bojů nebo turnajů, nikoho neohrožoval, choval se slušně a dbal případných pokynů ORGanizátora…
   Tito NÁVŠTĚVNÍCI by také neměli ničím narušovat atmosféru akce a také by se neměli moc pohybovat ve stanové oblasti víc, něž je nutné pro případný přesun z bodu A do bodu B…

   Díky za dotaz a snad tato odpověď stačí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.