Info

ORGANIZAČNÍ VĚCI

O VYBAVENÍ ÚČASTNÍKA

KONTAKT

FOTO/VIDEO

PODĚKOVÁNÍ

BaaToR

6 Responses to Info

 1. Štěpán says:

  Dobrý den,
  Jel bych na takovou akci poprvé, četl jsem o vhodnosti kostýmu a o počítání životů, chtěl bych jít za Harada, ovšem moc haradů nemělo plechovou zbroj spíše žádný, jak bych tom měl udělat, abych dodržel kostýmovou vhodnost a zároveň měl více životů?

  • Dub says:

   Zdravím,
   vhodností kostýmu je myšleno hlavně to, aby se hráči drželi předlohy z Pána prstenů. To ale neznamená, že se při hodnocení striktně držíme toho, že se neschválí žádný kostým Harada, který tvořen např. kovovou zbrojí. Kovové zbroje jsou hodnoceny samostatně dle stupně ochrany a následně se hodnotí i vizuální vzhled – respektive vhodnost. Snad takto odpověď stačí?

   dub

 2. Vlaran says:

  Zdravicko, mam otazku. Pojdeme pravdepodobne autom,ale este ho nemame vybavene, chceme sa zaregistrovat ale SPZ auta este nevieme, ako to mozeme vyriesit ? Je mozne zaskrnut policko doplatok za auto s tym ze SPZ posleme mailom dodatocne ? Dakujem ..pisek

 3. Pochod says:

  Mám dotaz mám 2m dlouhé obouruční (kopí) z jedné strany je to bodná zbraň a z druhé strany sečně bodná zbraň lze s takovou zbraní bojovat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.