Pomocné sbory

POMOCNÉ SBORY

Tato strana by se dala označit za žoldáky. Slouží pro potřeby organizátorů na dorovnání počtu dvou hlavních znepřátelených armád tak, aby to vyhovovalo bitevním scénářům a nebo aby byly bojové síly vyrovnané. Pro účely bitevních scénářů v terénu se tyto síly rozdělí mezi armády tak, aby byly početní síly co nejvíce vyrovnané. Pro účely bitevních scénářů na hradbě se tyto síly v převážné většině přidělují na stranu dobyvatele.

BAREVNÉ STRANOVÉ LADĚNÍ:   BÍLÁ  / ČERNÁ

(prosíme účastníky, kteří se zaregistrují za tuto stranu, aby měli připravené alespoň dva jasně viditelné barevné rozlišovací prvky, které si sami budou přehazovat dle toho, na jakou bojovou stranu budou přiděleni – např. čelenka. Doporučujeme základní barevné rozlišení v podobě BÍLÉ a ČERNÉ barvy. Nebo barevné kombinace, které odpovídají nějakému z národů na světlé a proti tomu pak na temné straně – viz. popis jednotlivých stran)

Na pomezí Gondoru a Haradu nikdy vlastně nikdo pořádně nevládl a vždy záleželo na místním pánovi, jestli se přidal na stranu Haradu či Gondoru. Na tom se po válce o prsten stále nic nezměnilo. Zbroje bojovníků z těchto končin jsou proto různého typu. Dalo by se tedy právě říci, že od všeho se tam najde něco – hlavně se však nejvíce podobají gondorským a haradským zbrojím.

VÝPIS REGISTROVANÝCH

Čestmír - Tereza Mikalová  -   - Pomocné sbory  - Zaplaceno 

Nazgrim - Martin Froňk  - žádná  - Pomocné sbory  - Zaplaceno 

Artas - Milan Smištík  - Útrpné právo  - Pomocné sbory  - Zaplaceno 

Zvíře - Josef Enžl  - Temný Zmrdi  - Pomocné sbory  - Nezaplaceno 

1 Responses to Pomocné sbory

  1. Pingback: REGISTRACE za SVĚTLOU STRANU dočasně POZASTAVENA !!! | Helmáč 2015

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.