Pomocné sbory

POMOCNÉ SBORY

Tato strana by se dala označit za žoldáky. Slouží pro potřeby organizátorů na dorovnání počtu dvou hlavních znepřátelených armád tak, aby to vyhovovalo bitevním scénářům a nebo aby byly bojové síly vyrovnané. Pro účely bitevních scénářů v terénu se tyto síly rozdělí mezi armády tak, aby byly početní síly co nejvíce vyrovnané. Pro účely bitevních scénářů na hradbě se tyto síly v převážné většině přidělují na stranu dobyvatele.

BAREVNÉ STRANOVÉ LADĚNÍ:   BÍLÁ  / ČERNÁ

(prosíme účastníky, kteří se zaregistrují za tuto stranu, aby měli připravené alespoň dva jasně viditelné barevné rozlišovací prvky, které si sami budou přehazovat dle toho, na jakou bojovou stranu budou přiděleni – např. čelenka. Doporučujeme základní barevné rozlišení v podobě BÍLÉ a ČERNÉ barvy. Nebo barevné kombinace, které odpovídají nějakému z národů na světlé a proti tomu pak na temné straně – viz. popis jednotlivých stran)

 Ne všichni bojují z přesvědčení či z nutnosti. Vždy se najde plno dobrodruhů, kteří rádi nabídnou svůj meč nejvyšší nabídce. V současných válkách navíc a svůj domov přišlo nebývale mnoho sedláků, o které se jejich králové nepostarali. Ti, kterým se podařilo přežít do teď, jsou veteráni mnoha šarvátek a osamělých bojů.

velitelé Pomocných sborů

??? – ???

 

 

Pro výpis registrovaných klikněte na následující odkaz: 

 

1 Responses to Pomocné sbory

  1. Pingback: REGISTRACE za SVĚTLOU STRANU dočasně POZASTAVENA !!! | Helmáč 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.